niedziela, 28 lipca 2019

"Zranione uczucia" - K.A. Figaro

Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal
Data wydania: 14 sierpnia 2019 roku
Liczba stron: 320


Witajcie ponownie w świecie Łucji i Dymitra. Relacja między tą dwójką nadal intensywnie rozwija się i ma różne aspekty. Bohaterowie raz odpychają się wzajemnie od siebie, tylko po to, aby po chwili popaść w sidła romantyzmu i spędzić wspólnie nieskrępowane chwile. Akcji dodaje wkroczenie Igora, który zaczyna mącić w relacji tej dwójki. Okazuje się, że z czasem pojawiają się bardzo poważne problemy i zachowania, które zmieniają życie o 180 stopni.


Dymitrze! Dymitrze! Jak ty mnie irytowałeś! Autorka specyficznie wykreowała bohaterów i właśnie ten człowiek, jak dla mnie, był złym charakterem. Mężczyzna głównie liczył się tylko ze swoimi potrzebami i nie był w stanie idealnie zadbać o ukochaną. Momentami traktował ją jak kobietę niskich lotów i miał wobec niej ordynarne zachowanie. Igor częściowo był podobny do niego zachowaniem, ponieważ także nie był w stanie docenić kobiecych uczuć.


"Zranione uczucia" to pozycja, od której nie należy wiele wymagać. Książka idealnie wkomponuje się w gusta kobiet, które szukają spokojnej literatury. Autorka częściowo poprawiła swoje błędy, jednak nadal musi nad niektórymi faktami popracować. Nie bójcie się, nie jest to kolejny Grey, jednak fabuła nie chwyci Was tam mocno za serce, że będziecie od razu chciały poznać dalsze losy, a także wydmuchiwały nos w chusteczkę.

Moja ocena: 6/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Grupie Wydawniczej Foksal.


1 komentarz:

  1. Widzę, że mamy dość podobne odczucia co do książki. Fajnie, że zwróciłaś uwagę na charakter Dymitra. Chyba faktycznie brakuje mu trochę więcej dobrych cech, żeby czytelnik mógł poczuć, że to uczucie ma jakikolwiek sens i że happy end, który jak się domyślam nastąpi, będzie miał prawo przetrwać.

    OdpowiedzUsuń