środa, 23 października 2019

"Silna i szczęśliwa. Rewolucyjny program antyzapalny" - Maria Borelius

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 18 września 2019 roku
Liczba stron: 402


W książce "Silna i szczęśliwa" Pani Maria na własnym przykładzie postanowiła podzielić się z czytelnikami radami na antyzapalny styl życia. Kobieta przekroczyła pięćdziesiątkę i poczuła, że czegoś zaczyna jej brakować, a jej codzienność staje się ciężka i mozolna. Postanowiła nie poddawać się i wziąć się w garść, a co za tym idzie, na nowo czerpać słońce każdego dnia.

W pozycji tej znajdziemy 5 rad, które przyczynią się do antyzaplnego stanu życia. Między innymi dowiemy się, jak komponować posiłki, aby zrezygnować ze składników, które nam szkodzą i spożywać te, które mają wiele wartości dla naszego organizmu. Poza posiłkami otrzymujemy rady odnośnie wypoczynku i aktywności fizycznej, która wskazana jest w każdym wieku. Całość została przyozdobiona zdjęciami, które oddają uroki natury i zachęcają do przeniesienia się na jej łono.


Uważam, że książka ta znajdzie lepszy odbiór u osób starszych. Prawda jest jednak taka, że w każdym wieku może przyjść gorszy moment i człowiek może mieć słabsze nastawienie do życia. Należy wtedy sięgnąć po taką pozytywną pozycję i dzięki radom innych osób, dostrzec piękno otaczającego nas świata. Niekiedy należy również diametralnie zmienić swoje postępowanie, aby ponownie wróciły nam chęci do życia.

Moja ocena: 6,5/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Insignis. 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza