niedziela, 25 listopada 2018

"Bad Boy's Girl" - Blair Holden

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 17 października 2018 roku
Liczba stron: 272


Tessa znalazła pracę w Nowym Jorku, a jej ukochany wyjechał do Chicago, aby dalej się uczyć. Kochankowie stają przed wielkim testem, ponieważ muszą doświadczyć, czy ich miłość przetrwa, mimo dzielących ich kilometrów. Pewnego dnia Tessa pragnie zrobić chłopakowi niespodziankę i dostaje się do jego mieszkania. Nie spodziewała się, że pozna tam pewną młodą dziewczynkę i jej matkę. Ale gdyby tego było mało, do Nowego Jorku przeprowadza się Jay, który zaczyna spędzać czas z dziewczyną brata.

Mając naście lat, a mając ich dwadzieścia parę, ludzie inaczej patrzą na świat. Sześcioletni związek Tessy i Cole'a wiele przeszedł, jednak dopiero teraz stanął przed dorosłymi urokami rozłąki. Bohaterowie nie mogą cieszyć się swoją obecnością na co dzień, a krótkie chwile spotkań zostają zakłócone przez pewną kobietę.


Cole! Cole! Cole! To już kolejna część, w której ten chłopak mnie denerwuje. Uważam, że mimo swojego wieku zachowuje się nierozsądnie. Nie jest w stanie docenić swojej dziewczyny, a na pierwszym miejscu stawia swoją sąsiadkę i jej córeczkę. Zdolny jest do tego, że potrafi zrezygnować ze wspólnych chwil z Tessą, i niczym superbohater lecieć na pomoc Mel.

Polubiłam historię Tessy i Cole'a i jestem bardzo ciekawa, czy z tego związku powstanie coś trwałego. Już teraz, z niecierpliwością czekam na kolejny tom, aby dowiedzieć się, czy Cole w końcu opamięta się i pozwoli, aby jego kilkuletni związek był najpiękniejszym uczuciem.

Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Jaguar.

1 komentarz:

  1. Ta seria jest raczej przeznaczona dla młodszych czytelników, niż ja. 😊

    OdpowiedzUsuń