czwartek, 7 czerwca 2018

"Trzyskładnikowe wypieki" - Sarah Rainey

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 20 czerwca 2018 r.
Liczba stron: 208


Brak czasu to przypadłość wielu osób. Nieustannie brakuje nam wolnych chwili i chętnie poszerzylibyśmy naszą dobę. Autorka "Trzyskładnikowych wypieków" postanowiła wyjść naprzeciwko i podzielić się z nami przepisami.

Każdy z przepisów zawartych w książce składa się tylko z trzech składników. Wystarczy zaopatrzyć się w mąkę samorosnącą, aby wyczarować pyszne ciasto, czy udać się po lody, aby zrobić nietypowy chlebek. Piękna i chęci do kucharzenia dodają zdjęcia zamieszczone w poradniku. Nie ukrywajmy, że jeżeli coś apetycznie wygląda, to mimo, iż mamy pełne brzuszki, chętnie wyciągamy po to ręce.


Bardzo podoba mi się idea tej książki. Rozwiązania w niej zastosowane idealnie spełniają się w moim życiu. Jeżeli tak jak ja, nie macie miejsca, aby szykować wytworne dania, a chcecie zjeść coś innego, to ta pozycja będzie dla Was idealna. Na koniec warto wspomnieć, że przepisy nie zawierają składników za milion monet, jak zdarza się w przypadku tego typu pozycji, tylko są to ogólnie dostępne produkty. Tanio, szybko, łatwo!

Moja ocena: 9/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Insignis.

3 komentarze:

  1. Bardzo intryguje mnie ta książka.:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię ksiązki z przepiami, ale po prostu kolekcjonować :D Rzadko coś znich robię ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawe, czy jest tam moje codzienne drugie śniadanie - gofry z banana, dwóch jajek i dwóch łyżek mąki XD :D

    OdpowiedzUsuń