niedziela, 12 listopada 2017

"Bullet Book" Wydawnictwo Insignis

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 8 listopada 2017


Zastanawialiście się kiedyś, jakby było fajnie, gdyby w jednym miejscu można trzymać przydatne informacje, luźne notatki, zapisywać plany, a jednocześnie znaleźć tam funkcję kalendarza?

Wydawnictwo Insignis wyszło naprzeciw naszym zapotrzebowaniom i stworzyło piękny Bullet Book. Zapewne wzrok każdej kobiety przyciągnie piękna biało-złota okładka, która rewelacyjnie mieni się w zależności od stopnia padania światła. Środek tego cuda również zachwyca. Każda strona jest estetyczna, nie znajdziecie tutaj chaosu. 


Kobietki! Jeżeli szukacie miejsca, w których chciałybyście zapisywać Wasze plany oraz marzenia, a jednocześnie mieć wszystkie bieżące informacje pod ręką, to ta pozycja zdecydowanie jest dla Was.

Drugą opcją od Wydawnictwa Inignis jest "Twój rok z bullet bookiem. Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie". Dzięki radom z tego egzemplarza, możecie samodzielnie stworzyć swój własny Bullet Book. Na kartkach tego poradnika znajdziecie informacje o tym, co warto zawrzeć w samodzielnie zaprojektowanym zeszycie. Jednak nikt nie zabrania Wam użyć kartek z tego zeszytu jako organizera.


Wiecie, że z tych dwóch egzemplarzy można korzystać, aż na trzy sposoby? Pierwszy z nich, to wykorzystanie "Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana" na własny sposób i zapisanie go według swoich upodobań. Drugi, to za pomocą "Twój rok z bullet bookiem. Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie", stworzenie własnego egzemplarza, który pełni rolę kalendarza, notesu oraz organizera. Na koniec pozostaje trzecia opcja, w której można połączyć te dwie pozycje w jedno. Mianowicie dzięki radom zawartym w poradniku, możecie zagospodarować pierwszy bullet, według pomysłów i wskazówek innych osób.

Wielką zaletą "Bullet Book" jest to, że korzystanie z niego można zacząć w dowolnej chwili. Autor nie narzuca z góry określonego kalendarza z miesiącami - pozostaje, to do uzupełniania w zakresie każdej osoby. Uważam, że te dwie pozycje, to niezbędnik każdej kobiety. 
Jeżeli szukacie prezentu dla przyjaciółki, bądź dziewczyny, to ta pozycja będzie jednym z lepszych wyborów. Polecam!


Za egzemplarze dziękuję bardzo
Wydawnictwu Insignis.

5 komentarzy:

 1. Pięknie wydane! Aż chce się takie mieć. ;)

  http://czytam-wszystko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę,że zrobię prezenty dla kilku kobiet w mojej rodzinie na święta.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne z miłą chęcią byłabym szczęśliwą posiadaczką ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam obie książeczki i jestem zachwycona :)
  Obserwuję!
  Pozdrawiam ciepło :)
  Kasia z niekulturalnie.pl

  OdpowiedzUsuń