piątek, 21 lipca 2017

"52 kolory życia. Tom VI" - Magdalena Kozioł

Wydawnictwo: Pociąg do natury
Data wydania:
Liczba stron:

Czasami warto zastanowić się nad swoim postępowaniem.


Sally postanowiła zakończyć związek z Jackiem. Mimo, iż była to dla niej bardzo trudna decyzja, kobieta uznała, że nie może kontynuować tego romansu. W głębi serca nadal była zakochana w swoim Kochanku. Jacek otrzymał w pracy propozycję awansu. Niestety wiązało się to z tym, że musiał przeprowadzić się na południe Polski. Reakcja jego żony nie była pozytywna, ale również kobieta nie zabraniała mu jechać. Ostateczny wybór zostawiła mężowi. W międzyczasie w życiu Sally niespodziewanie pojawił się Rafał. Co wynikło z nowej znajomości? Czy Jacek wyprowadził się z domu? A może wybrał rodzinę, zamiast awansu? Jak potoczyły się losy kochanków? Może praca, to tylko pretekst, aby przeprowadzić się do Sally? 

To już przedostatnia z książek o przygodach Sally i Jacka. W tej części Sally nareszcie zmądrzała i postanowiła zostawić żonatego mężczyznę. Nie była to dla niej łatwa decyzja, ponieważ bardzo go kochała. Wiadomość o zakończeniu romansu bardzo wstrząsnęła Jackiem i policjant nie chciał zgodzić się na to. 


Bardzo zaskoczyła mnie postać Sally i jej zmiana. Nie poddała się w swoim postanowieniu i wytrwała w tym, aby nie spotykać się z Jackiem. Bohaterka była w komisarzu zakochana, ale zrozumiała, że nie powinna rozbijać rodziny i zabierać dziecku ojca. Brawo! Tylko dlaczego zajęło jej to, aż tyle czasu? Dlaczego prędzej nie podjęła takiej decyzji i przyczyniła się do kryzysu w małżeństwie Państwa Poznańskich? 

Ogółem mam wrażenie, że Sally przyciąga do siebie nieszczęścia i jest taką troszkę czarną owieczką. W tej części kierowniczka jednego ze sklepów Sally, dopuściła się kradzieży, a Sally złapała anginę. Choroba bardzo osłabiła jej organizm i potrzebowała wsparcia innych. Całe szczęście, że w jej życiu pojawił się Rafał, który wyciągnął do niej pomocną dłoń. Jesteście ciekawi kim okaże się być nowa postać? Czy będzie to kolejny kochanek naszej bohaterki? A może stara miłość, bądź rodzina? Tego dowiecie się, sięgając po przedostatnią z książek o 52 kolorach życia. 

Na końcu niestety brakowało mi rozwinięcia jednej kwestii. Miało dojść do pewnego spotkania i liczyłam na to, że zostaną podczas niego wyjaśnione pewne sprawy. Niestety nie, jestem zawiedziona z tego powodu. Muszę również przyznać, że ta część była słabsza od pozostałych - ale to oczywiście rzecz gustu.

Moja ocena: 6/10

źródło

4 komentarze:

 1. To jest ta książka, która jest białym krukiem na rynku? I nigdzie jej nie można dostać? Jeżeli się mylę, to mnie popraw :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadza się. To książka właśnie z tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nigdy nie słyszałam o tej książce.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie.
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń