piątek, 20 grudnia 2019

"Słuchaj głosu serca" - Natalia Sońska

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 30 października 2019 roku
Liczba stron: 304


Dwudziestopięcioletnia Jagna źle czuje się z tym, że jest samotna. Chciałaby w końcu zaufać mężczyźnie i obdarzyć go szczerym uczuciem. W momencie, kiedy wybiera się w podróż z Katowic do babci w Zakopanem, przedstawiciel medyczny oferuje jej podwózkę. Wydarzenie to jest początkiem rozwijającej się znajomości i rozpoczyna nowy rozdział w życiu kobiety. Czy Piotr będzie odpowiednią osobą na zagoszczenie na stałe w sercu Jagny?

Uwielbiam twórczość Natalii Sońskiej i ten przyjemny język, jakim tworzy swoje powieści. Ostatnio jestem strasznie wybredna jeżeli chodzi o pozycje świąteczne, jednak ta Autorka spełniła moje oczekiwania. Akcja została pięknie wykreowana i porusza prawdziwe, życiowe problemy. Jest to nie tylko opowieść o miłości, ale również lekcja tego, że najbliżsi nigdy nas nie zawiodą i zawsze będzie liczyło się dla nich nasze szczęście.


Moje serce skradła postać babci. Uwielbiam takie mądrości dorosłych ludzi, których życie doświadczyło i chcą dać cenne rady swoim potomnym. Dodatkowa Aniela roztacza wobec siebie urok i każdy chciałby zagościć w jej pensjonacie. Wiekowa kobieta daje każdemu szanse i stara się pomóc jak tylko potrafi.

Serdecznie polecam Wam tę pozycję. Jeżeli uważacie, że macie za dużo świątecznych pozycji na swojej liście, to na spokojnie możecie sięgnąć po tę książkę za jakiś czas. Akcja rozgrywa się nie tylko podczas Świąt Bożego Narodzenia, ale również w lato. W moim sercu podczas lektury po raz kolejny obudziła się miłość do gór i podhalańska magia.


Moja ocena: 9/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Czwarta Strona. 


1 komentarz:

  1. Jakoś nigdy nie czytałam żadnej świątecznej książki. Może to dobra lektura, od której powinnam zacząć? :D Tym bardziej, że okres teraz sprzyja!

    www.kulturalnameduza.pl

    OdpowiedzUsuń