poniedziałek, 30 grudnia 2019

"Roszada" - Agata Mojcner

Wydawnictwo: Ridero
Data wydania: 4 października 2019 roku
Liczba stron: 328


Zawód zabójczyni już nie jest najważniejszy w życiu Niny. Tym razem dziewczyna ma inny cel i musi uciekać z Nowosybirska. Została wystawiona przez swojego ukochanego i teraz wszelką nadzieję pokłada w dwóch nowych kompanach. Czy w trójkę uda im się zrealizować cel? A może okaże się, że nie grają we wspólnej drużynie i ktoś tak naprawdę ma zupełnie inne zamiary?

Z wielką chęcią sięgam po pozycje mało znane. Agata Mojcner niestety nie jest rozpoznawana na rynku wydawniczym, ale mam nadzieję, że to niedługo ulegnie zmianie. Autorka zadebiutowała książką "Maskarada" i byłam niezmiernie ciekawa dalszych losów bohaterów. Cieszę się, że i tym razem nie zawiodłam się i Agata wykazała się wyobraźnią.


Autorka świetnie kreuje akcję i stopniowo wprowadza do historii poszczególne elementy. Nie ma tutaj przepychu, ale również nic nie jest od razu podane na tacy. Czytelnik pobudza swoją wyobraźnię i sam stopniowo musi rozszyfrować zachowania bohaterów. 

Jeżeli mieliście już przyjemność czytać "Maskaradę", to koniecznie sięgnijcie również po "Roszadę". W tej części otrzymacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i lepiej poznacie charakter niektórych osób. Polecam!

Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz dziękuje bardzo
Autorce.

1 komentarz: