niedziela, 20 października 2019

"Zacznijmy jeszcze raz" - Natalia Sońska

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 4 września 2019 roku
Liczba stron: 318


W codzienności Jagody coraz częściej zaczyna pojawiać się Teodor. Kobieta ufa mu i radzi się w wielu kwestiach, a także zaczyna spędzać z nim miłe chwile. Niestety okazuje się, że cukiernia zaczyna finansowo podupadać, a na Jagodę czeka wiele nieprzyjemności. W tym przypadku na ratunek przychodzi Tomasz... Czy stara miłość stanie na przeszkodzie do stworzenia związku Jagody i Teodora? Co wyniknie z tego trójkąta?

Jagoda wiele poświęciła w imię cukierni i jest dla niej w stanie wiele zrobić. Nigdy nie sądziła, że pewnego dnia Karol zapadnie się pod ziemię, a pracownicy nie będą mogli otrzymać wynagrodzeń i będą musieli żyć pod znakiem zapytania. Wykonywana przez nią praca jest spełnieniem jej marzeń i idealnie się w niej czuje. Nie wyobraża sobie, aby "Słodka" przestała istnieć. 


Uwielbiam "Jagodową miłość". Ta seria została napisana uroczym językiem, który przenosi czytelnika do swojego świata. Pani Natalia idealnie tworzy akcję i stopniuje wszelkie wydarzenia. Jeżeli w Jej powieści pojawia się zło świata codziennego, zostaje to przedstawione w taki sposób, że jednocześnie dostrzegamy zalety każdego zdarzenia.

W trzeciej części czeka na nas lawina emocji i wir wydarzeń. W życiu każdego z bohaterów następują niespodziewanie zwroty akcji i wydarzenia, o których nikt nie pomyślałby. Serdecznie polecam Wam tę pozycję. Dodatkowo historia została zakończona w takim miejscu, że ja już nie mogę doczekać się dalszych części, a mianowicie informacji na którą czekałam już od połowy powieści. :)

Moja ocena: 8/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Czwarta Strona. 


2 komentarze:

  1. Czytałam pierwszą część tej historii i bardzo mi się podobała, więc na pewno będę chciała sprawdzić, jak potoczy się dalej. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Okładki książek p. Natalii są takie piękne,że od razu chce się czytać :D
    //Pola
    www.czytamytu.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń