poniedziałek, 21 października 2019

"Dasz radę, Nataszo" - Karolina WIlczyńska

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 17 lipca 2019 roku (wznowienie)
Liczba stron: 273

W poprzedniej części poznaliśmy rozterki życiowe Nataszy i dostrzegliśmy jakie kłody rzucał jej los pod nogi. Tym razem bohaterka ponownie jest w życiowym dołku i na jej drodze pojawia się wiele przeciwności. Postanawia jednak zmobilizować się i ostatecznie wygrać grę o lepsze jutro.


W momencie, kiedy Natasza uważa, że wszystko idzie już zgodnie z planem, nagle w jej życiu pojawia się były mąż. Czy kobieta postanowi zaryzykować i ponownie mu zaufa? A może stwierdzi, że nie będzie drugi raz wchodziła do tej samej rzeki?

"Dasz radę, Nataszo", to powieść o przeciwnościach losu i radzeniu sobie z nimi. Bohaterka na swoim przykładzie pokazuje, że można podnieść się po nawet najgorszych momentach i zawalczyć o własne szczęście. W historii tej dostrzegamy również piękno niesienia pomocy innym ludziom.

Jeżeli szukacie historii, która pozwoli oderwać się Wam od codzienności i jednocześnie uwierzyć w siłę walki, to koniecznie sięgnijcie po te książki. Natasza jest świetnym przykładem na to, że można poradzić sobie ze wszelkimi przeciwnościami losu i niezależnie od wieku cieszyć się aspektami codzienności. Pamiętajcie, że każde zło, które nas dopada, jest tylko nauką na przyszłość i dzięki temu stajemy się silniejsi.

Moja ocena: 6/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Czwarta Strona.

1 komentarz: