sobota, 19 października 2019

"Sto dni wdzięczności" - Anna H. Niemczynow

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 18 września 2019 roku
Liczba stron: 320


Uwielbiam styl pisania Pani Ani, a także Jej ogólną postawę, którą możemy śledzić w mediach społecznościowych. Ta kobieta jest inspiracją dla wielu ludzi i uczy tego, że należy cieszyć się z każdej chwili codzienności, a promienie słońca znaleźć nawet za chmurami.

"Sto dni wdzięczności" to książka, którą tworzymy sami. Pani Ania oddaje w nasze ręce dziennik przeznaczony na sto dni i motywuje nas do tego, żebyśmy robili sobie podsumowanie dnia i zaczęli zauważać momenty, za które jesteśmy wdzięczni.


W pozycji tej znajdziemy również magicznej zdjęcia uśmiechniętej Autorki i Jej recepty na czerpanie satysfakcji z życia. Pani Ania postanawia częściowo wpuścić nas do swojej codzienności i dzieli się swoją przeszłością, a także teraźniejszością.

Uważam, ze "Sto dni wdzięczności" to świetna pozycja dla osób, które chcą coś zmienić w swoim życiu oraz dla takich, którzy chcą na papierze zatrzymać wspomnienia na dłużej. Wiecie jaka to będzie przyjemność po kilku latach sięgnąć po ten dziennik i zobaczyć co wywołało szczególny uśmiech na naszej tworzy pewnego pochmurnego dnia? 


Moja ocena: 8/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Filia.

1 komentarz:

  1. Twórczości autorki, więc może wkrótce uda mi się sięgnąć po tę książkę.
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w moje skromne blogowe progi. 😊

    OdpowiedzUsuń