piątek, 20 września 2019

"W jego oczach" - Alicja Sinicka

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 4 września 2019 roku
Liczba stron: 369


Przed Leną i Arturem rozpoczął się nowy etap w związku. Bohaterowie zaręczyli się i planują wspólnie spędzić resztę życia. Niestety do ich codzienności jednak wkradają się problemy, ponieważ nie wszyscy cieszą się ich szczęściem, a dodatkowo Artur nadal ma tajemnice przed ukochaną. Czy uda im się wyjść na prostą i być wobec siebie szczerym? 

W tej części intrygowały mnie dwie postacie. Jedną z nich był Borys, który bardzo dużo czasu spędzał z głównymi bohaterami i mieszał w życiu Leny. Mężczyzna częściowo grał na jej emocjach, a także nie mógł wyjść dziewczynie z głowy. Druga postać to tajemnicza kobieta, która najczęściej wypowiada się na koniec danego rozdziału. Wyraża swoje emocje i ukazuje zdesperowane podejście do związku Artura i Leny. 

"W jego oczach" wciąga do wykreowanego świata i lawiruje akcją. Czytelnik może snuć domysły, jednak Alicja Sinicka wyobraźnią, kreuje świetne zawirowania. Z niecierpliwością czekam na trzecią część i to, czym tym razem zostanę zaskoczona. 

Tutaj polecam Wam pierwszą część, a tymczasem zachęcam do sięgnięcia po kontynuację losów bohaterów. Jeżeli jeszcze nie znacie tego świata, to mogę Wam zapewnić, że zostaniecie przeniesieni do krainy pełnej zawirowań, emocji i tajemnic. 

Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Kobiecemu.


1 komentarz: