czwartek, 19 września 2019

"Na moment przed świtem" - Magdalena Wala

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 14 sierpnia 2019 roku
Liczba stron: 344


Adrianna pracuje w szkole jako sprzątaczka i niestety nie wiedzie szczęśliwego życia. Jest poniżana przez znajomych, a także ma problemy w małżeństwie. Pewnego dnia słyszy w szkole historię starszej Pani, która opowiada o swoim wojennym życiu. Okazuje się, że Agnes, to jej sąsiadka, z którą zaczyna się spotykać, aby wysłuchać jej opowieści. Poprzez okrucieństwo wojny przemawia piękna i szczera historia miłosna.

W ostatnim czasie zostało wydanych bardzo wiele książek z wojennym wątkiem. W związku z tym jest wielka konkurencja i Autorzy muszą wykonać ogrom pracy, aby zadowolić czytelnika i wybić się ze swoją książką. Pani Magdalena z wykreowaną historią zasługuje właśnie na uznanie i promowanie tego tytułu. "Na moment przed świtem" to prawdziwa historia po części wymieszana z fikcją literacką.


Jak wiecie, ja zaliczam się do osób, które z wielką chęcią sięgają po powieści z tego gatunku. Jestem zachwycona lekkością pióra Autorki, a także pomysłem na całość opowieści. Dodatkowo przenosimy się tutaj w czasie - a to również jest coś, co lubię!

"Na moment przed świtem" to przepiękna opowieść o prawdziwej miłości, która pojawia się w głębi serca i trwa mimo przeszkód. To również lekcja życia i wskazówka odnośnie poszukiwania własnego ja. Bohaterowie wiele w swoim życiu przeszli i dzięki doświadczeniom stali się silni wewnętrznie. Uważam, że pozycja ta znajdzie dobry odbiór u czytelnika w każdym wieku. Pamiętajcie, że warto sięgać po takie pozycje, ponieważ uzmysławiają one ile nasi przodkowie bezinteresownie dla nas zrobili.


Moja ocena: 9/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Czwarta Strona.


4 komentarze:

 1. Bardzo zainteresowałaś mnie tym tytułem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tej książki autorki jestem szczególnie ciekawa. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta ksiązka mnie zaintrygowała, mam nadzieję, że uda mi się ją przeczytać :)
  Pozdrawiam, Pola
  www.czytamytu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń