piątek, 5 lipca 2019

"Save us" - Mona Kasten

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 19 czerwca 2019 roku
Liczba stron: 380


W momencie, kiedy Ruby została zawieszona w prawach ucznia, jej życie wywróciło się do góry nogami. Wszelkie plany i ambicje uległy rozsypaniu i dziewczyna nie wie, jak będzie wyglądała je przyszłość. Dodatkowo okazało się, że pechowe zdjęcia zrobił jej ukochany James. Mężczyzna musi stanąć teraz przed ogromnym wyzwaniem i udowodnić, że nie planował zniszczyć życia swojej ukochanej. 

Trzeci tom z serii "Maxton Hall", to emocjonalny labirynt. Każdy z bohaterów przeszedł ogromną metamorfozę i dojrzał. Młodzieńcze wybryki odeszły w niepamięć, a bohaterów dopadło prawdziwe życie. Pojawiają się poważne kłopoty, a także ważne życiowe decyzje.


Cieszę się, że Autorka w tej części dokładniej przedstawiła nam życie pobocznych bohaterów. Wkraczamy również do codzienności Ember i Grahama oraz mamy okazję poznać ich emocje. Jesteśmy świadkami radzenia sobie z problemami oraz ogromnymi zmianami, a także tym, że niekiedy prawdziwy charakter ujawnia się w samotności. 

Polubiłam się z bohaterami cyklu "Maxton Hall" i przyznam, że trochę smutno będzie mi się z nimi rozstać. Całym sercem polecam Wam tę serię. Jest to bardzo przyjemna literatura obyczajowa, która zapewne skradnie serce również nieco starczym czytelnikom.


Moja ocena: 9/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Jaguar.


2 komentarze:

  1. Mam tę serię w planach czytelniczych na przyszłość. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, też lubię tą historię i jestem ciekawa jak się skończy. Jeszcze trochę i się dowiem 🙂

    OdpowiedzUsuń