środa, 31 lipca 2019

"Kolejna osoba, którą spotkamy w niebie" - Mitch Albom

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 17 czerwca 2019 roku
Liczba stron: 205


Annie nie wiedziała, że dzień jej ślubu może być ostatnim dniem na ziemi. Przepełniona szczęściem wraz z mężem postanowiła skorzystać z okazji lotu balonem, jednak nikt nie spodziewał się najgorszego scenariusza. Chwila zawahania połączona z niewiedzą doprowadziła do tego, że główna bohaterka trafiła do nieba. To właśnie w tym miejscu miała ponownie okazję spotkać ludzi, którzy odeszli już z jej świata, ale odegrali w nim ogromną rolę.

Uwielbiam wszystkie książki Mitch'a! Autor ma cudowne pióro i tworzy genialne historie. Oczywiście sięgając po książkę, stawiałam jej wysokie wymagania i cieszę się bardzo, że nie zawiodłam się. Ponownie mogłam przenieść się do świata nostalgii i na spokojnie zastanowić się nad swoim życiem.


"Kolejna osoba, którą spotkamy w niebie", to piękna i wzruszająca opowieść o wędrówce. Autor uzmysławia nam, że niekiedy nie zdajemy sobie sprawy, jakie znaczenie w naszym życiu mają różne osoby. Bywa tak, że nieznajomi, których raz spotkamy mogą zmienić nasz życiowy scenariusz i wiele dla nas zrobić. Serdecznie polecam Wam lekturę tej pozycji. Uczy, otwiera oczy na piękno świata i motywuje do działania.

Moja ocena: 9/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Zysk i S-ka.

1 komentarz: