sobota, 1 czerwca 2019

"Wyspa singli" - Małgorzata Falkowska

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 11 października 2018 roku
Liczba stron: 224


"Wyspa singli" to kolejny telewizyjny show, który ma w planach przyciągnąć przed telewizory rzeszę ludzi. Marta, Karina i Maciej jako pracownicy stacji wyruszają z singlami wyłonionymi podczas castingu do Turcji, aby ktoś mógł zmienić swój status związku. Na miejscu okazuje się, że pracownicy również po części biorą udział w zabawie i ukazują swoje uczucia. Czy Marta i Karina wyjawią dlaczego nie mogą na siebie patrzeć? Kto tak naprawdę zyska popularność i wejdzie w nowy związek? Jak na to wszystko zareagują telewidzowie? Czy program będzie miał duży odbiór?

Nie ukrywajmy, ale ludzie lubią śledzić życie innych. Polacy często zasiadają przed telewizorami, aby zobaczyć, jaka prawda została ukryta, co nowego słychać wśród policjantów czy w szpitalu, a także jakie życie wiedzie rolnik. Niekiedy poczynania tych "bohaterów" są tak żenujące, że im gorsze zachowanie, tym lepsza oglądalność. Niestety na bok odchodzi kultura i dobre wychowanie, a na pierwszym planie jest prostota i niski poziom prezentowania się. Gdzie się podziały zasady savoir-vivre? Gdzie dobre maniery?


Jeżeli jesteście ciekawi, jak potoczą się losy osób, które wyleciały do Turcji, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę. "Wyspa singli" to lekka powieść na lato, która przedstawia zachowanie osób samotnych, a także udowodnia, że każdy zasługuje na miłość i nawet jeżeli to ukrywa, to w głębi serca potajemnie jej poszukuje.

Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Lira.

2 komentarze:

  1. Być może kiedyś przeczytam, ale nie jest to mój czytelniczych priorytet. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękna okładka i historia, która mnie zaciekawiła. W wolnym czasie rozejrzę się za nią ;)

    OdpowiedzUsuń