piątek, 14 czerwca 2019

"Sekrety koreańskiego piękna. Przełomowy przewodnik po pielęgnacji skóry i makijażu" - Kerry Thompson, Coco Park

Wydawnictwo: Quello
Data wydania: 5 czerwca 2019 roku
Liczba stron: 308


Koreanki od zawsze mogą poszczycić się piękną cerą. W poradniku Kerry Thompson i Coco Park dowiemy się, jak postępować, aby również móc bez problemu cieszyć się swoim widokiem w lustrze. Na stronach tej pozycji zostają przedstawione nam etapy pielęgnacji cery i kosmetyki, jakich warto używać.

Autorki nie narzucają na siłę szczególnych kosmetyków, a sugerują jakie składniki powinny zawierać. Nie trzeba koniecznie wybierać tych, które One wymieniają z nazwy. Zaletą jest również to, że zostały przedstawione kosmetyki typowo do danego rodzaju cery, a także opisane jak wpływają na nas poszczególne składniki wybranego produktu.


Niestety w Polsce nie mamy dużego i bezproblemowego dostępu do koreańskich kosmetyków. Te podane w książce, możemy kupić na wybranych stronach, które oferują wysyłkę międzynarodową, bądź na Amazonie i eBay'u. Na te dwa ostatnie portale należy uważać, ponieważ niekiedy zdarzają się tam podróbki. Minusem jest również cena. Prawda jest taka, że jeżeli chcielibyśmy zainwestować i kupować w dolarach, to nasz portfel może pogniewać się na nas. Zdecydowanie przyjemniej byłoby inwestować w koreańskie specyfiki, gdybyśmy codziennie posługiwali się dolarami, a nie wartością złotego.

Jeżeli ciekawi Was, jakie składniki zawierają koreańskie kosmetyki, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Dzięki niej dowiedzie się, w co warto zainwestować, a także jaki jest najlepszy skład wybranego produktu. Kerry i Coca zdradzą Wam tajemnice długoletniego cieszenia się piękną skórą, a także podstawy pielęgnacji urody według Koreanek.Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Quello.

2 komentarze:

  1. Czytałam wiele pozytywnych recenzji na temat tej książki, ale mnie, jakoś do niej nie ciągnie. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi super, do dawna myślałam o koreańskich produktach, Koreanki zdecydowanie mogą się poszczycić piękną cerą :)

    OdpowiedzUsuń