niedziela, 23 grudnia 2018

"Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki" - Marta Matulewicz

Wydawnictwo: Lira
Data wydania: 17 października 2018 roku
Liczba stron: 304

Tajemnicze randki, niespodziewane wydarzenia, a także tajemnicza aura, to obecne życie Ewy. Oliver skradł jej serce i robi wszystko, aby zaskoczyć swoją wybrankę. Kobieta jest z tego powodu bardzo szczęśliwa, jednak czasami chciałaby wiedzieć, czego może spodziewać się danego dnia. Przełomowym wydarzeniem w życiu kochanków, jest sylwestrowa noc, kiedy Ewa postanawia zrobić ukochanemu niespodziankę i zjawia się w szpitalu, a tak dostrzega byłą dziewczynę Olivera. Po tym incydencie kobiecie włączą się czujność i poważnie zastanawia się nad wiernością swojego chłopaka, a także planami rywalki.

Ewa to zabawna postać. W drugiej części bohaterka również wpada w specyficzne kłopoty, czy znajduje się w dziwnych sytuacjach. Jej pech jest o tyle zabawny, że kobieta nie załamuje się i potrafi wyjść z danej sytuacji z podniesioną głową. Coraz lepiej idzie jej odnajdowanie się na obczyźnie, a także nieźle radzi sobie w kontaktach z nowymi ludźmi. Wielką niespodzianką dla niej jest to, że w pracy otrzymuje awans, co jest aspektem docenienia jej ciężkiej pracy. 

Jeżeli mieliście przyjemność czytać pierwszą książkę z tej serii, to zapewne z wielką przyjemnością poznacie dalsze losy bohaterki. "Singielka w Londynie. Stare miłości i nowe rozterki", to przyjemna powieść o życiu młodej Polki w Anglii, radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami, a także odnajdywaniu radości z osiągniętych rzeczy. Ta historia zapewne wywoła uśmiech na Waszych twarzach, a Ewa swoim charakterem skradnie Wasze serca. 

Moja ocena: 8,5/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Lira.

2 komentarze:

  1. Ta seria, jeszcze przede mną. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam okazji przeczytać pierwszej części, ale na pewno zapamiętam sobie tytuł i przy najbliższej okazji przeczytam!

    OdpowiedzUsuń