środa, 17 października 2018

"Czaromarownik 2019"

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Data wydania: październik 2018 roku
Liczna stron: 448


Nowy Rok - nowe cele, ambicje i wyzwania. Wydawnictwo Kobiece po raz kolejny, z myślą o swoich czytelniczkach, stworzyło wyjątkowy kalendarz.

Zacznijmy od okładki, która została solidnie wykonana. Twarda oprawa nie przyczyni się do tego, że rogi będą od razu pozaginane. Na uznanie zasługuje również ciemny kolor okładki. Nie ukrywajmy, że na codziennie używanych rzeczach pojawiają się ślady użytkowania. Dzięki wybranej barwie fioletu, unikniemy nagle widocznych zabrudzeń.

Każda kobieta wie, że w tygodniu do zrobienia jest wiele rzeczy, a w weekend byłoby fajnie odpocząć. Kartki od poniedziałku do piątku pozwalają nam na całostronicowe planowanie, jednak przez te dwa dni w tygodniu powinniśmy się ograniczać. Bardzo podoba mi się to, że codziennie czeka na nas nowy cytat. Lubię takie dodatki, więc to był strzał w dziesiątkę.

Jak na Czaromarownik przystało nie zabrakło ciekawych wstawek. Już na samym początku czeka horoskop skierowany do danego znaku zodiaku. Dalej otrzymujemy informacje o różnych świętach i obyczajach, a także przepisy z nimi związane. 

Jestem bardzo zadowolona z kalendarza z tej serii na rok 2018. Mamy połowę października, a jego jakość nadal zadowala. Przyszły rok zapowiada się intensywnie - w końcu raz w życiu zmieniam nazwisko! - więc kalendarz będzie mi służył na każdym kroku.

Moja ocena: 10/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Kobiecemu.1 komentarz: