piątek, 22 maja 2020

"W kolorze wrzosu" - Karolina Wilczyńska

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 15 kwietnia 2020 roku
Liczba stron: 320


Siódmy tom opowiadający o losach mieszkańców Kwiatowej został w głównej mierze poświęcony Danucie i jej synowi. Dowiadujemy się, jak kobieta radzi sobie z dorastaniem syna, a także jesteśmy świadkami jej nadopiekuńczości. Na bohaterkę także w pracy spada wiele wyzwań i musi poradzić sobie z konkurencją. Czy zawsze pewna siebie bizneswomen podoła nowym wyzwaniom? Czy otworzy się i przyjmie pomocną dłoń od swoich sąsiadów? 

Uwielbiam poznawać losy bohaterów z Kwiatowej. Z wielką chęcią wybieram się na filiżankę herbaty do sąsiadów z tego bloku i dowiaduję się, jak mija ich codzienność. Seria "Rok na Kwiatowej" to życiowe historie, które chwytają za serce i jednocześnie nie odbiegają fantazją od świata przyziemnego. 


"W kolorze wrzosu" to powieść, która ukazuje oblicza matczynej miłości i troski o najbliższych. Uzmysławia, że nie zawsze to co my uważamy za słuszne, jest odpowiednie dla innych osób. Rodzicielstwo jest piękne, jednak należy pamiętać, że dzieci z czasem dorastają i mają prawo do kreowania własnej codzienności.

Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Czwarta Strona. 

3 komentarze:

  1. Słyszałam o tej serii, ale nie wiedziałam, że ma już aż tyle tomów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mieszkańcy kwiatowej są tacy ludzcy i dlatego lubię tą serie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Znamy pierwsze cztery części tego cyklu i na pewno będę go nadal kontynuować. 😊

    OdpowiedzUsuń