sobota, 11 stycznia 2020

"Piankowe niebo" - Cathy Cassidy

Wydawnictwo: IUVI
Data wydania: 16 października 2019 roku
Liczba stron: 288


Skye Tanberry to trzynastolatka, która urodziła się nie w tej epoce czasowej. Uwielbia styl vintage i z wielką chęcią zanurza się w historii przodków. Jest szczęśliwa, kiedy pewnego dnia w jej ręce trafia skrzynia pełna starych ubrań, a wraz z nią listy właścicielki sukien. Nastolatka wyobraźnią przenosi się do przeszłości i swoimi spekulacjami powoli odkrywa losy zaginionej Clary. 

Uwielbiam serię BOMBOnierki za urocze okładki! No nie sposób przejść obok nich obojętnie. Ale żeby nie było, że oceniam książkę tylko po okładce, to powiem Wam, że treść również jest przyjemna. Mimo, iż historia skierowana jest głównie do osób wchodzących w wiek nastoletni, to mnie urzekła. Nie ukrywam, że akcja momentami jest trochę lukrowata, ale to nic. Niekiedy każdy potrzebuje takich słodkich opowieści, które pozwolą zapomnieć o codzienności i przenieść się do idealnego świata.


Książkę oczywiście polecam każdej osobie, które miała okazję poznać już "Wiśniowe serce". Jeżeli jednak jakimś sposobem w Wasze łapki trafiła tylko druga część, to nic straconego. W związku z tym, że każda część dotyczy innej siostry, na spokojnie możecie zapoznać się z treścią "Piankowego nieba". Nie ma tutaj wielkich nawiązać do pierwszego tomu i wszystko zostało jasno określone. Polecam!

Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu IUVI.

2 komentarze:

  1. Może zainteresuję się tą serią :D Fajnie, że książki można czytać osobno.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam o serii, ale brzmi naprawdę ciekawie. Jestem ciekawa twórczości autorki.

    OdpowiedzUsuń