piątek, 11 października 2019

"Zdrowy dom. Jak w prosty sposób stworzyć bezpieczną przestrzeń, która pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie" - Katarzyna Dwornik

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 4 września 2019 roku
Liczba stron: 320


"Zdrowy dom. Jak w prosty sposób stworzyć bezpieczną przestrzeń, która pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie", to świetny poradnik dla każdej osoby. Zawiera wskazówki, a nie neguje Twoje zachowanie i nie każe zmienić diametralnie Twojego postępowania.

Na stronach tej książki znajdziemy porady, jakie kwiaty są szkodliwe dla dzieci i zwierząt, ale jednocześnie do zniszczenia jakich chemikaliów z powietrza się przyczyniają, dowiemy się jak stworzyć przyjazną sypialnią czy zorganizować miejsce w kuchni i łazience.

Przyznam szczerze, że niektóre rady były błahe, jednak zostały one świetnie wkomponowane w całość i przedstawione w idealnym miejscu poradnika. Autorka dzieli się z nami spostrzeżeniami z własnego życia i udziela ciekawych rad.


Ta książka idealnie wpasowała się w moje życie. Jesteśmy właśnie przez wielkim remontem i urządzaniem własnych czterech kątów, więc chętnie zdobywam wiedzę na temat organizacji. W mojej głowie pojawiło się sporo ciekawych pomysłów i rozwiązań, a także rad, które zdecydowanie będę stosowała. Już po przeczytaniu książki najchętniej burzyłabym wszystkie ściany i mieszała zaprawę murarską, aby jak najszybciej zastosować wskazówki Pani Kasi we własnym życiu.

Serdecznie polecam Wam tę pozycję. Uwierzcie mi, że stanie się Waszym niezbędnikiem i przyczyni się do rozwiązania nawet tych mało ważnych spraw organizacyjnych. Po lekturze będziecie zmotywowani do działania i z wielką chęcią dokonacie generalnych porządków. Dzięki temu polepszy się wygląd w Waszej codziennej przestrzeni, ale również odpoczniecie duchowo.

Moja ocena: 10/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Otwartemu.

1 komentarz: