czwartek, 8 sierpnia 2019

"Domek przy plaży" - Beth Reekles

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 31 lipca 2019 roku
Liczba stron: 128


Pamiętacie Elle i Noah? Sąsiadów, którzy stworzyli uroczy młodzieńczy związek? Tym razem wybieramy się z nimi na wakacyjny wyjazd do domku przy plaży. Bohaterowie prawdopodobnie ostatni raz mogą pozwolić sobie na taki niezobowiązujący wypad, ponieważ Noah niedługo wyjeżdża i zaczyna studia na Harvardzie. Do szczęśliwej grupy dołącza również Rachel - dziewczyna Lee. Czy młodzieży uda się zrealizować letnie plany? Jak po powrocie będzie wyglądała ich relacja? 

"Domek na plaży", to bardzo przyjemna nowelka. Ze względu na jej wydanie, nie oczekiwałam nagłego zwrotu akcji, ani sytuacji zatrważających krew w żyłach. Bardzo przyjemnie mi się ją czytało. Narracja wprowadza lekki, wakacyjny klimat i pozwala na chwilę odprężenia. Zdecydowanie była to nieobowiązująca lektura.


Jeżeli mieliście okazję czytać "The Kissing Booth" to koniecznie sięgnijcie po tę nowelkę i wyjedźcie na wypoczynek ze starymi znajomymi. Osobiście podobało mi się to, że nie było tutaj niepotrzebnego rozciągania wątków czy doszukiwania się drugiego końca danej sytuacji. Fajną alternatywą okazało się również wprowadzenie do kolejnego tomu i zdradzenie szczegółu, który prawdopodobnie namiesza w całej powieści.

Moja ocena: 7,5/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Insignis.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza