sobota, 26 stycznia 2019

"Życie towarzyskie" - Dorota Wellman

Wydawnictwo: Edipresse
Data wydania: 31 października 2018 roku
Liczba stron: 224


Dorotę Wellman kojarzę jako kobietę pełną uśmiechu i wigoru. Mimo, iż rzadko kiedy oglądam telewizję, ta Pani jest mi znana i lubię, kiedy widzę Ją w programach. W swojej książce pod tytułem "Życie towarzyskie" dziennikarka przedstawia kulisy swojego życia, a także sposoby na przyjęcie gości i zapewnienie im dobrej atmosfery. 

Na kartkach książki możemy znaleźć ciekawe przepisy, które nie posiadają wyszukanych składników, ani nie są warte milionów. Ich wykonanie jest proste i pięknie prezentują się na stole. Dodatkowo poza przepisami Pani Dorota dzieli się z czytelnikami poradami, jak przyozdobić otoczenie na przykład za pomocą zwykłych słoiczków i sznurka. Na koniec każdego rozdziału czekają na nas rady dotyczące kwiatów. O tym, aby łodygę różyczki podcinać pod kątem wiedziałam, ale nie znałam sposobu podcinania kwiatów z miękką nóżką.


Niekiedy wydaje nam się, że osoby, które znamy z ekranu, to ludzie, którzy wiodą nie wiadomo jak ekskluzywne życie. Dorota Wellman odsłania rąbka tajemnicy dotyczącego jej egzystencji i pokazuje, że Jej codzienność podobna jest do naszej. Jeżeli chcecie poznać ciekawe przekąski czy dania, które pomogą Wam zaskoczyć Waszych gości, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę.

Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Edipresse.

3 komentarze: