czwartek, 29 listopada 2018

"Miłość na Gwiazdkę" - Colleen Wright

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 14 listopada 2018 roku
Liczba stron: 350Podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia w pensjonacie Evergreen Inn ma odbyć się ślub Hannah i Trevor'a. Goście zaczynają zjeżdżać się, jednak przyszły Pan Młody informuje, że przemyślał decyzję i nie przyjedzie na uroczystość. W związku z tym wydarzeniem, nie tylko rodzina Panny Młodej jest smutna, ale również właściciele pensjonatu, którym to zdarzenie miało pozwolić na opłacenie zaległych rachunków. Czy w Boże Narodzenie może wydarzyć się cud i pojawią się uśmiechy na twarzach turystów? A może jakaś gwiazdka z nieba przyczyni się do tego, że Jeanne i Tim nie będą musieli zamykać swojego ukochanego miejsca?

W trakcie poznawania historii głównych bohaterów miałam apetyt na wiele potraw i przekąsek. Autorka nie szczędzi nam opisów smakołyków, które otrzymują bohaterowie. Każda z wykreowanych postaci miała swój indywidualny charakter i cechowała się specyficznym podejściem do życia. Nagle odwołany ślub przyczynił się do tego, że obcy sobie ludzie spotkali się podczas świąt i próbowali czerpać radość z teraźniejszości, mimo iż wiele w życiu utracili.


Historia wykreowana przez Autorkę, to słodka wigilijna opowieść. Złe wydarzenia znajdują odbicie w chwilach szczęścia. Czytając tę książkę przeniosłam się w urocze miejsce, gdzie dookoła widnieje biały puch, a szczęście pojawia się na każdym miejscu. "Miłość na Gwiazdkę" odpędzi na bok Wasze zmartwienia i pozwoli Wam cieszyć się magiczną sielanką. 

Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Burda Książki.1 komentarz: