piątek, 30 listopada 2018

"Ciałoterapia. Jesteś ważna - dbaj o siebie" - Katarzyna Jasiewicz

Wydawnictwo: Edipresse
Data wydania: 22 sierpnia 2018 roku
Liczba stron: 224


Ciało każdej kobiety jest cudowne. To w nimi nosimy nowe życie, codziennie dbamy o jego prawidłowe funkcjonowanie, a także wygląd. 

Doktor Katarzyna Jasiewicz w swojej książce uzmysławia kobietom, że nie muszą wyglądać jak modelki. Większość z nas irytuje odstający brzuszek, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że może to być zależne od ułożenia miednicy. Autorka porusza między innymi temat popularnych mięśni Kegla i wyjaśnia ich nazwę. 

Poradnik przeznaczony jest dla kobiety w każdym wieku. Nastolatkom odpowiada na pytania, które wstydzą się zadać dorosłym. Odkrywa tajemnice ciała od pierwszych dni, przez dojrzewanie, ciążę, a także menopauzę. W sposób bez tajemnic dowiadujemy się, jakie problemy mogą nas spotkać w danym okresie życia, a także co robić, aby starać się im zapobiec.


Niekiedy wydaje nam się, że wiemy już wszystko o swoim ciele. Zdarza się, że szukamy informacji na dany temat w internecie, ale tam niestety połowa wiadomości jest nieprawdziwa. Jeżeli Wy same lub ktoś z Waszych bliskich, chciałby dowiedzieć się więcej o swoi ciele i pięknie płynącym z kobiecości, to "Ciałoteriapia. Jesteś ważna - dbaj o siebie" może być świetnym pomysłem na świąteczny prezent.

Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz dziękuje bardzo
Wydawnictwu Edipresse.

1 komentarz: