środa, 15 sierpnia 2018

"Bad Boy's Girl 3" - Blair Holden

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 6 czerwca 2018 r.
Liczba stron: 280


Związek Tessy i Cole'a został wystawiony na wiele prób. Po zamieszczaniu w mediach, które wywołał Cole informacją o braku dziewczyny, Tessa postanawia skrócić zagrania swojego wybranka. W wielu chwilach dąży do tego, aby wyrazić własną opinię i pokazać światu, że nie jest zabawką. Nastolatka staje przed wieloma nowymi wyzwaniami, a także poznaje nowe oblicze matki Cole'a, którą szanowała i uważała za cudowną kobietę.

"Możesz bardzo zranić kogoś słowami. 
Kiedy już je wypowiesz, nie możesz ich cofnąć. 
Słowa są jak pociski."

Tessę poznaliśmy jako zakompleksioną dziewczynę, która była zamknięta w sobie. Wraz z rozkwitaniem związku, bohaterka dokonywała stopniowej metamorfozy. Stopniowo odnajdowała "swoje ja" i potrafiła postawić się w wielu sytuacjach. W trzeciej części idealnie przedstawiła swoją zmianę i postanowiła zagrać według zasad Cole'a - często trzeba było robić to, co ona sobie zaplanowała.


Bohaterowie mieli obiekcje odnośnie zachowania Tessy i tego, że była delikatnie traktowana oraz nie dostrzegała cierpienia innych. Mnie osobiście irytował jednak Cole, który robił co mu się podobało i bywały chwile, że nie raczył poinformować bliskich, co się z nim dzieje.

"Słowa, które ranią, na długo zostają w sercu człowieka. 
I one, w przeciwieństwie do naboju, 
mogą do ciebie wrócić i sprawić, że ty też bardzo źle się poczujesz."

Jeżeli mieliście okazję poznać losy Tessy i Cole'a, to koniecznie sięgnijcie po tę pozycję. Dowiecie się jakimi ideami kierował się sportowiec, oraz zobaczycie jak z cichej myszki, można przemienić się w zdecydowaną kobietę.

Moja ocena: 7/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Jaguar.


5 komentarzy:

 1. Myślę, że to juz nie mój target wiekowy. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czytałam część pierwszą tylko. Książka może nie była zła, ale jednak nie zaciekawiła mnie tak, abym sięgnęła po kolejne części. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam i nie sięgnę po tę serię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo widziałam tej serii na bookstagramie, ale raczej mnie ona nie zaciekawiła. Raczej po te książki nie sięgnę :/

  Pozdrawiam,
  oliviaczyta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. W takim razie ja muszę sięgnąc po poprzednie części!

  OdpowiedzUsuń