poniedziałek, 9 października 2017

"Owoce Lukrecji" - Laura Adori

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lira
Data wydania: wrzesień 2017
Liczba stron: 320


"Owoce Lukrecji", to druga część przygód poświęcona tytułowej bohaterce. Lukrecja cały czas realizuje swoją pasję, którą jest gotowanie. Jednocześnie prowadzi bloga, na którym dzieli się swoimi przepisami. Dodatkowo urozmaica życie innych osób i organizuje randki dla singli, które cieszą się popularnością. W poprzedniej części dowiedzieliśmy się, że bohaterka szukała "Tego Jedynego". Fart chciał, że w jej życiu pojawił się Konstanty, wobec którego blogerka ma pewne plany. Czy uda jej się je zrealizować?

W tej części poza losami Lukrecji, poznajemy lepiej perypetie jej przyjaciółek - Claudynki oraz Wery, a także pojawia się wiele wątków, w których występuje matka bohaterki. Kto powiedział, że starsza kobieta, nie może zakochać się i na nowo poznawać uroki zauroczenia? Miecio - mimo, iż kilkanaście lat młodszy od swojej Ukochanej - jest jej świetnym dopełnieniem i tworzą bardzo pozytywną parę.


Powieść została napisana przyjemnym językiem. Czytelnik podczas lektury chce lepiej poznać losy bohaterów, a uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Ta pozycja wniesie radość do Waszego domu i przepędzi deszcz, który ostatnio nas zaatakował.Moja ocen: 8/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Lira.

3 komentarze:

 1. Skoro wniesie radości to wpisuje ją na listę Antidotum na jesienną chandrę.:)
  kocieczytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Okładka tej książki jest przeurocza :)

  Pozdrawiam,
  oliviaczyta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. mam na półce obydwie części i są na mojej listopadowej liście :)

  OdpowiedzUsuń