środa, 28 sierpnia 2019

"Jedz, śmiej się i walcz!" - Joanna Jędrzejczyk, Jan Paszkowski

Wydawnictwo: Edipresse
Data wydania: 5 czerwca 2019 roku
Liczba stron: 224


"Jedz, śmiej się i walcz!" to według mnie publikacja jakich wiele. Młodzi ludzie chcąc wykonać dobry uczynek, postanowili podążać za modą i przygotować zbiór przepisów z nietypowych składników. 

W publikacji tej znajdziemy głównie pomysły na śniadania i obiady. Niestety nazwy dań już od początku mogą czytelnika przerazić. Nazewnictwo zostało wyszukane i dobrane według "ą/ę przez bibułkę". Analizując sposób wykonania dochodzimy jednak do wniosku, że przygotowanie nie jest, aż takie skomplikowane, na co może wskazywać sama nazwa.


Jeżeli lubicie eksperymentować w kuchni z nietypowymi składnikami i macie czas, a także fundusze na ich poszukiwanie, to ta książka będzie dla Was idealna. Ja jednak nie idę równo z modą jeżeli chodzi o kulinarne wymysły i cenię sobie tradycję. 

Na koniec chciałabym zauważyć, że na uznanie zasługuje podejście Autorów do życia. Swoim pozytywnym nastawieniem, motywują do walki oraz udowadniają, że nigdy nie można poddawać się. Rak to zło, którego nikt nie chce spotkać na swojej drodze, jednak jeżeli nasze losy połączą się - należy wytrwale walczyć!

Moja ocena: 6/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Edipresse.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza