czwartek, 4 kwietnia 2019

"I ty możesz być modelką" - Dorota Wellman

Wydawnictwo: Edipresse
Data wydania: 13 marca 2019 roku
Liczba stron: 224


Uwielbiam osobę Doroty Wellman. Ta kobieta, to chodzący optymizm i motywacja dla innych. Prezenterka telewizyjna nie ukrywa, że jej wymiary nie są takie jak modelek, ale jednocześnie nie wstydzi się tego. Z wielkim humorem podchodzi do życia i czerpie ze wszystkiego radość.

"I ty możesz być modelką!", to zbiór rad, a także stylizacji. Pani Wellman nie pisze tylko o tym, jak osoby grubsze powinny się ubrać, ale także przekazuje motywacyjne wskazówki. Uzmysławia nam, że nigdy nie powinnyśmy poddawać się, czy załamywać. Życie daje nam wiele w darze i powinniśmy skorzystać z tego w stu procentach. 


W tej książce poznajemy przyjaciółki Doroty, ich zmagania, a także dowiadujemy się, jakie przeszkody pojawiły się na ich drodze. Nie zawsze świecie słońce, ale pamiętajcie, że to tylko od nas zależy, czy pomiędzy chmurami dostrzeżemy promyki nadziei. 

Jeżeli szukacie poradnika, który nie będzie za wszelką cenę namawiał Was do zmiany postępowania i nawyków, ale chętnie przeczytacie książkę przepełniona optymizmem, to ta pozycja jest dla Was. Po lekturze "I ty możesz być modelką!" uśmiech sam pojawi się na Waszych twarzach, a Wy nabierzecie wiosennego podejścia do życia, które jest pełne energii.

Moja ocena: 8,5/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Edipresse. 

1 komentarz:

  1. Bardzo lubię Panią Dorotę Wellman za Jej poczucie humoru oraz dystans do siebie i świata, więc chętnie sięgnę po tę książkę. 😊

    OdpowiedzUsuń