"Niewinny" - Harlan Coben

Wydawnictwo: Albatros

Data wydania: 14 kwietnia 2021 roku

Liczba stron: 416

Matt dziesięć lat temu zabił człowieka. Odpokutował swoją winę i teraz stara się poukładać życie na nowo. Wraz z żoną oczekują dziecka, jednak pewne zdjęcie burzy ten scenariusz. Mężczyzna pewnego razu zauważa swoją ukochaną w nietypowej sytuacji i zaczyna drążyć temat...


Harlan Coben tworzy historie, które wciągają do swojego świata. Autor kieruje nasze myśli na pewien tor, po to, aby za chwilę wejść w zakręt i wszystko diametralnie zmienić. Emocje towarzyszą nam przez całą lekturę i są one na wysokim poziomie. Warsztat literacki cały czas jest na tych samych wyżynach. 

Tym razem jesteśmy świadkami tego, jak wydarzenia z przeszłości wracają do Matta. Śledzimy jego losy i staramy się dostrzec to, czy historia zawsze zatacza koło. Widzimy jak zmienia się jego podejście do żony w momencie, kiedy ta zaczyna coś przed nim ukrywać. W thrillerze tym znajdziemy połączenie wielu wątków, które na końcu idealnie łączą się ze sobą i wyjaśniają wszelkie niewiadome.


Jeżeli jesteście ciekawi, czy Niewinny jest tym za kogo podaje się, to sięgnijcie po tę pozycję. Może okaże się jednak, że wina ciąży na kimś kogo znamy, a tak naprawdę nie wiemy wszystkiego o tej bliskiej nam osobie? 


Moja ocena: 7/10


Za egzemplarz dziękuję bardzo

Wydawnictwu Albatros.

Copyright © Zaczytana Ania , Blogger