Współpraca

Z wielką przyjemnością nawiążę współpracę z Wydawnictwami, Księgarniami, portalami, bezpośrednio z Autorami oraz innymi agencjami i firmami.

Bardzo chętnie napiszę recenzję danej książki. Temat związany z datą ukazania się recenzji, ustalam w wiadomościach prywatnych. Z miłą chęcią zorganizuję konkurs, wypromuję daną książkę, czy napiszę o zapowiedziach.

Uwielbiam czytać książki papierowe, ale nie pogardzę wersją elektroniczną. Jeżeli zaciekawi mnie książka, to nie widzę problemu, w jakiej formie ją przeczytam.

Poza blogiem moje recenzje ukazują się na stronie Lubimy Czytać. Oczywiście nie widzę problemu, aby dodać recenzję również na inne portale. O przeczytanych książkach wspominam przede wszystkim na Instagramie @zaczytana.aniaa .

Jakie książki czytam?
-obyczajowe,
-młodzieżowe,
-romanse,
-kryminały,
-wojenne,
-oparte na faktach.

Rzadziej sięgam po science-fiction, poradniki oraz fantastykę. Jeżeli jednak opis danej książki mnie zaciekawi, chętnie zapoznam się z jej treścią.

Każda recenzja wyraża moje zdanie na temat książki. Nie gwarantuję napisania samych pozytywnych opinii. Podczas pisania recenzji, chcę przekazać moje odczucia podczas lektury oraz to, jakie wrażenia zrobiła na mnie dana powieść.

Zapraszam do kontaktu:

zaczytana.aniaa@gmail.com
Copyright © Zaczytana Ania , Blogger