środa, 16 września 2020

"Zamiana" - Beth O'Leary

 Wydawnictwo: Albatros

Data wydania: 12 sierpnia 2020 roku

Liczba stron: 416


Leena to młoda kobieta, która pracuje w korporacji i marzy o chwili odpoczynku. Pewnego dnia zamienia się mieszkaniami ze swoją babcią i próbuje nowego życia. Eileen natomiast pragnie na nowo przeżyć młodość i śni o wielkiej miłości. Bez problemu wchodzi do świata, gdzie przebywała jej wnuczka. Czy kobiety odnajdą się w nowym świecie? Jakie będzie miało to skutki związane z ich aktualnym życiem?


Uwielbiam pióro Beth O'Leary. Autorka tworzy świetne historie, które chwytają kobiety za serca. Tym razem ponownie przenosimy się w klimatyczne miejsce i zanurzamy się w świetnie wykreowanej historii. Jesteśmy świadkami porównania dwóch światów i podejścia kobiet z dwóch pokoleń do danych spraw. 


Czytając "Zamianę" uśmiech sam pojawia się na twarzy. Z każdej strony przemawia do nas ogromny optymizm i ciepło. W akcję jednocześnie zostały wplecione poważne wątki, takie jak zdrada czy internetowe znajomości. 


Jeżeli szukacie lekkiej historii, dzięki której będziecie mogli odprężyć się, to koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Myślę, że Eileen skradnie serce nawet niejednego wybrednego czytelnika. 


Moja ocena: 8/10


Za egzemplarz dziękuję bardzo

Wydawnictwu Albatros.2 komentarze:

  1. Mam ogromną chrapkę na tę książkę i mam nadzieję, że trafił w moje ręce. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla mnie fabuły jej książek wydają się nieco zbyt udziwnione. Ale może kiedyś próbuję w ramach odskoczni.

    OdpowiedzUsuń