piątek, 29 listopada 2019

"Aleja Magnolii" - Denise Hunter

Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 17 września 2019 roku
Liczba stron: 344


Daisy jest zakochana w swojej pracy i uwielbia czas, który może spędzać w kwiaciarni. Do pełni szczęścia brakuje jej jednak miłości i mężczyzny, któremu mogłaby oddać swoje serce. Pewnego dnia postanawia założyć konto na portalu randkowym i tam poszukać odpowiedniego kompana.
Jack jako pastor, jest osobą przykładną i poukładaną. Zawsze chętnie niesie pomoc i nie zraniłby innej osoby. Od wielu lat zakochany jest jednak bez wzajemności w Daisy i nie potrafi jej tego okazać. Jak zareaguje na to, że dziewczyna zacznie internetowe randki? Czy miłość może doprowadzić do dokonania niewłaściwych kroków?

Jestem zauroczona serią "Copper Creek". Każdy tom kryje w sobie magię i napisany jest uroczym językiem. Uwielbiam wykreowany przez Denise świat i to, że sięgając po Jej książki mogę wybrać się w cudowną podróż.


Z lektury można wyciągnąć bardzo mądre przesłanie. Autorka uzmysławia nam, że nigdy nie wiemy, kto tak naprawdę znajduje się po drugiej stronie komputera i komu powierzamy swoje troski. Aktualnie sieć opanowała cywilizację, jednak nie powinniśmy bezgranicznie jej ufać. Doceńmy to, co mamy blisko nas i otwórzmy oczy na otaczającą nas rzeczywistość. Niekiedy osoby, których szukamy w internecie, są bardzo blisko nas.

Serdecznie polecam "Aleję Magnolii". Ta pozycja pozwoli Wam oderwać się od codziennych problemów i poznać uroki cudownego miasteczka. Bohaterowie zapewne od początku skradną Wasze serca i otoczą Was dobrocią. Czytając tę historię chciałoby się, aby Daisy i jej najbliżsi zaistnieli również w naszym otoczeniu i uczyli bezinteresownej miłości.

Moja ocena: 9/10

Za egzemplarz dziękuję bardzo
Wydawnictwu Dreams.

2 komentarze:

  1. Lubię takie ciepłe i dobre książki w swoim klimacie, więc to coś dla mnie. ��

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi ciekawie, zapiszę sobie ten tytuł :D

    OdpowiedzUsuń